Boris Kollár PREHOVORIL: Odhalil tajomstvo o objednávateľke vraždy Alene!

Dátum:

Dusno okolo vyšetrovania vraždy Kuciaka a jeho snúbenice by sa dalo krájať a na povrch sa vyplavujú stále nové skutočnosti. Boris Kollár tiež prehovoril a prezradil o objednávateľke Alene desivé tajomstvo.

Len nedávno sa po úspešnej policajnej akcii podarilo zatknúť štyroch podozrivých, ktorí mali byť zapletení v príprave vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Jednou z hlavných postáv je údajná objednávateľka Alena Z., ktorá sa má poznať s Kočnerom. Okolo ženy z Komárna je v posledných dňoch poriadne rušno a začína byť jasné, akú úlohu Alena v prípade zohrala.

Nedávno sa verejnosti pripomenul niekoľko rokov starý prepis pikantnej konverzácie medzi tmavovláskou a Danielom Lipšicom, hoci politik sa bráni so slovami, že jeho profil na sociálnej sieti bol napadnutý a odpovede nebezpečnej žene nepísal on. Ďalším z radov politikov, ktorý sa mal s Alenou stretnúť, je aj Boris Kollár, ktorý ale popiera, že by medzi nimi k niečomu došlo: „Ona sa mi ozvala. Vtedy bola matkou päť-, sedem- či osemročného decka. Chcela si zarobiť nejaké peniaze za sprostredkovanie predaja pozemkov. Videl som ju asi trikrát. Nevyšlo to, mala nejaký problém, pomohol som jej,“ tvrdí pre Plusku.

Ešte šokujúcejšie je však vyjadrenie Kollára o tom, že Alena to mala údajne skúšať na viacerých vplyvných mužov: „Už viem ďalších minimálne sedem mien. V žiadnom prípade ich neprezradím. Ale niektorí vrcholoví politici sa teraz trasú, kto niečo na nich vytiahne,“ dodáva záhadne. Viacerí tak Alenu označujú za typickú volavku nasadenú na diskreditáciu.

O tom, že sa mala stretávať s Kočnerom, hovoria aj najnovšie snímky bezpečnostného analytika Žitného, zverejnené televíziou Markíza, ktorý spolu dvojicu odfotil len pár dní pred Kuciakovou vraždou v družnom rozhovore pri aute. Najnovšie sa jej meno spolu s obvineným Zoltánom A. spája aj s prípravou vraždy námestníka Generálnej prokuratúry Petra Šufliarskeho, ktorú ale nestihli uskutočniť. Alena sa spolu so Zoltánom objavila aj v spise vraždy bývalého primátora Hurbanova Lászlóa Basternáka. Vplyvného muža zavraždil Kaluz, ktorý sa stretával so sýkorovcom Mosnárom. Práve Mosnár bol kamarátom Aleny a robieval jej občas šoféra. Na to, či bola v čase vraždy exprimátora spolu s ním, si však pre údajné problémy s pamäťou nevie spomenúť.

Kollár pozná údajne ďalších sedem mien politikov, s ktorými mala byť Alena v kontakte
Alena sa stretla s Kočnerom pár dní pred vraždou Kuciaka
Kočner sa nachádza v Leopoldove pre podozrenie z falšovania zmeniek

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/ RTVS, Plus 7 dní, TV Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...