Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú kariéru, no z verejného života sa rozhodne nevytratil. Pravidelne je v kontakte s fanúšikmi, a taktiež sa neustále objavuje aj na televíznych obrazovkách. V posledných mesiacoch si však začal uvedomovať, že sa bude musieť s jednou z vecí vo svojom živote rozlúčiť.

Boris Valábik sa po ukončení hokejovej kariéry rozhodol stať policajtom, avšak i tejto profesii dal napokon zbohom. Momentálne je príťažlivý športovec tvárou mnohých reklám a zastáva aj rolu televízneho analytika v televízii RTVS. Počas MS 2022 dokonca po boku Mariána Gáborika komentuje zápasy slovenského hokejového tímu.

36-ročný športovec sa k aktuálnym témam vyjadroval aj na sociálnej sieti, no jeho postoj priamo k Facebooku sa v posledných mesiacoch radikálne zmenil. Nepáči sa mu totiž, že si môže napísať kto chce, čo chce bez väčších následkov. ,,Aký prínos pre človeka má miesto, kde človek, čo nedoštudoval strednú školu vyučuje o medicíne, kde ten, kto študoval stavebnú školu rozpráva masám o súdnych procesoch, kde človek, čo nikdy nehral hokej vulgárne nadáva tým, ktorí jeho krajinu v hokeji reprezentujú,“ s úplnou vážnosťou napísal Boris.

Rodák z Nitry sa domnieva, že Facebook sa stal miestom pre ľudí, ktorí majú vlastné komplexy s pocitom menejcennosti. Vďaka ich príspevkom sa však môžu cítiť dôležití, rešpektovaní a pochválení za názor, i keď v reálnom živote nič nedokázali. Bývalý hokejista si uvedomil, že tento formát nie je v jeho živote žiadnym prínosom, a preto sa rozhodol rozlúčiť sa so spomínanou sociálnou sieťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Boris Valabik  |  Foto: IG/borisvalabik