Predseda parlamentu sa rozhodol reagovať na hrozný incident v Miloslavove, pričom sa poriadne rozohnil. Detaily z brutálneho útoku na 11-ročné dievča otriasli aj ním a v tejto veci plánuje podniknúť okamžite radikálne kroky na pôde parlamentu.

Boris Kollár je otcom 11 detí, ktorými sa veľmi rád chváli na sociálnej sieti. Niet sa čo diviť, že bol z informácií o útoku na maloleté dieťa absolútne zhrozený. Detailne sledoval aktuálne správy o desivom incidente, pričom jeho hnev iba narastal.

Šéf koaličnej strany Sme rodina sa napokon rozhodol konať. ,,Dokedy sa bude na to spoločnosť pozerať, že nám šikanujú detí, že nám ich opíjajú, mučia a bijú. Zanecháva to na nich absolútne nezmazateľné stopy a ťažké rany na psychike,“ povedal vo videu, pričom sa obáva o budúcnosť dobitého dievčaťa, ktorá môže mať traumu do konca života.

Politik sa preto rozhodol predvolať na najbližšiu koaličnú radu ministra vnútra Romana Mikulca. Od člena strany OĽaNO bude chcieť počuť opatrenia, ktoré zamedzia tomu, aby sa podobné prípady opakovali. ,,Keď to bude nutné, vyvolám zmenu Trestného zákona, aby takéto deti, ktoré iné šikanujú, skončili v reedukačných centrách, v polepšovniach až do dovŕšenia 18 rokov,“ varuje Kollár, ktorý sa chce intenzívne zaoberať šikanou detí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Boris Kollar  |  Foto: FB/Boris Kollár, Pixabay, TV Markíza