V ďalšej časti markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sa okrem Júlie a Ľuba predstavil aj mladý a fešný Braňo. Ak sa vám zdal povedomý, uhádli ste. 30-ročný mladík už totiž hľadal lásku na Jojke.

Markíza odvysielala druhú časť novej šou Svadba na prvý pohľad, kde po Gabike a Stanovi tentokrát spojila osudy manažérky Júlie, ku ktorej sa najviac hodil Ľubo a fešný Braňo. Práve 30-ročný mladík ale napokon odišiel s dlhým nosom, keď mu oznámili, že preňho vhodnú partnerku nenašli.

Ak sa vám však zdala jeho tvár viac ako povedomá, uhádli ste. Braňo sa totiž pokúsil nájsť lásku aj v známej kontroverznej šou televízie JOJ Take me out. Na rande sa vtedy vybral s prsnatou Simonkou Butinovou, s ktorou skončil vo vírivke.

Stretnutie dvojice v roku 2017 ale nedopadlo podľa očakávaní, keď tmavovláska vyhlásila, že Braňovi išlo iba o jediné. Odvtedy sa ale podľa vlastných slov vybúril a po nájdení nevesty na Markíze sa plánoval usadiť a založiť si rodinu. Zdá sa však, že si na svoju vyvolenú bude musieť ešte chvíľku počkať.

Braňo si v roku 2017 vyšiel na rande so Simonkou Butinovou

Braňo hľadal lásku už v druhej šou
Ani v Take me out ani v Svadbe na prvý pohľad však nemal šťastie

Zdroj │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza