Ďalšie ŠOKUJÚCE slová Juditinej rodiny: Fotka neznámeho muža a…!

Dátum:

Prípad zavraždeného Tomáša a Judity, ktorú súd zatiaľ neprávoplatne odsúdil na 12-ročné väzenie, stále pokračuje. Rodina mladého dievčaťa sa rozhodla prostredníctvom vlastnej stránky zverejňovať závažné informácie a pochybnosti, ktoré v prípade vraždy má.

Rodina neprávoplatne odsúdenej študentky Judity začala zverejňovať na vlastnej stránke viaceré informácie, krvavé fotky z miesta činu, ale aj dokumenty, ktoré majú podľa slov rodiny spochybňovať závery vyšetrovania. Vyjadrila sa aj k nedávnemu uniknutému prepisu telefonátu Judity s mamou, no najnovšie poukazuje na prítomnosť neznámeho muža, ktorý sa mal v inkriminovanom čase údajne pohybovať v okolí bytovky v Žiline, foto >>> TU <<<.

Rodina tvrdí, že sa nikto nezaujímal o vedľajší vchod bytového domu, ktorý je prepojený s prvým, ako ani o totožnosť zmienených mužov. Taktiež spomínajú istého Mateja, ktorý sa poznal s Juditiným priateľom Jakubom. Tento má byť údajne užívateľom aj predajcom drog, pričom jeho mama je sudkyňa a otec prokurátor. Len pár dní pred tragédiou mal údajne Matejovej mame poslať video, na ktorom je zachytený pod vplyvom omamných látok. Rodina píše, že podľa dostupných správ Jakuba mal uviesť, že páchateľ sa pomýlil a Juditin priateľ sa mal následne báť vychádzať z bytu.

Vyšetrovatelia však dospeli k záveru, že v byte sa v danom čase nenachádzala tretia osoba a nič nenasvedčuje tomu, že by skutok mohla spáchať iná osoba. Rodina tiež uvádza, že médiá cielene vykresľujú Juditu ako vrahyňu. „Priebeh celého prípadu Judity a Tomáša vo viacerých aspektoch napovedá, že došlo ku koordinovanej snahe zničiť Juditu a jej dobré meno, verejne a mediálne ju odsúdiť a negatívne vykresliť.“ Upozorňujú aj na dve videá na YouTube s reportážami o vražde, ktoré mal pridať na internet istý muž: „Zaujímavosťou je, že videá pridal užívateľ, ktorý sa podľa fotky v profile výzorovo zhoduje s osobou, ktorá sa nachádzala na televíznych záberoch v civilnom odeve medzi kriminalistickými technikmi a inými policajtmi v civile,“ tvrdí rodina, no neuvádza bližšie podrobnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pravdaojudite.net │ Foto: Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...