Mladá študentka Judita (17) si vypočula neprávoplatný rozsudok žilinského súdu, ktorý ju zatiaľ posiela na väzby na 12 rokov aj štyri mesiace za vraždu Tomáša († 16). Na internet mal najnovšie uniknúť aj prepis telefonátu Judity so svojou mamou v čase, keď bola vo väzbe.

Tínedžerka, ktorá si vypočula zatiaľ neprávoplatný rozsudok na vyše 12 rokov za mrežami, čaká na odvolacie konanie. Len nedávno pritom boli zverejnené hrozné detaily z pitvy nebohého Tomáša, ktorý prišiel o život po 49 bodných a bodnorezných ranách, a už sa dostala na verejnosť ďalšia zarážajúca informácia.

Nový Čas zverejnil prepis telefonátu Judity s mamou, ktorý sa uskutočnil už počas jej väzby, foto >>> TU <<<. Mama ju podľa prepisu presviedča, že všetko sa stalo tak, ako si to v osudný deň pamätá: “Juditka, ono sa to naozaj stalo tak, ako si myslíš, ako si to pamätáš.” “Uhm. Počkaj, ako…,” pýta sa Judita, ktorej mama odvetí, že tak, ako hovorila na začiatku a inak sa to údajne nemohlo stať.

Matka Judity tiež dodá, že toto aj dokážu. Denník oslovil i matku zavraždeného Tomáša, ktorá potvrdila, že ide naozaj o prepis Judity a jej mamy, pričom išlo o jeden z dôkazov. 16. mája 2019 bol zavraždený 16-ročný Tomáš zo Žiliny. Jeho kamarátka Judita počas celého vyšetrovania tvrdila, že vrahom bol záhadný falošný odpočtár. Všetky dôkazy však smerovali priamo k mladej tínedžerke. Tomáš mal 49 bodných a bodnorezných rán, pričom Judita mala na neho zaútočiť dvoma nožmi, ktoré následne schovala do zásuvky. Mladá dievčina bola odsúdená na 12 rokov a štyri mesiace, no rozsudok zatiaľ nie je právoplatný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza