Obľúbený raper Kali, ktorý má na svojom konte množstvo úspešných hitov, sa momentálne opäť teší z koncertovania a návratu pred fanúšikov. Po dlhom období covidových opatrení sa totiž konečne mohol vrátiť na pódiá, kam to však ťahá aj jeho rozkošnú dcérku Nelku.

Stálice slovenského šoubiznisu sa pomaly, ale isto stávajú rodičmi a ako sa zdá, vo svojich deťoch majú mnohí z nich vlastný obraz. Inak tomu nie je ani v prípade rapera Kaliho, ktorého 3-ročnú dcérku Nelku to poriadne ťahá na pódiá. Rozkošné dievčatko si užilo svojich 5 minút slávy počas nedávneho koncertu hudobníka, kedy sa pred nadšenými fanúšikmi vrtelo do rytmov skladby Bella Ciao.

Kali najnovšie pre portál Markiza.sk prezradil, aké majú s manželkou Alicou plány a či sa z Nelky stane veľká sestra. “Toto sme akurát riešili dneska ráno s manželkou, ktorá mi hovorí, že by chcela teda druhé dieťa a že už je ten najvyšší čas, lebo tento rok budeme mať štyridsať v decembri obidvaja. Takže ak druhé, tak čím skôr,” prekvapil otvorenosťou. Nedávno dojali svojou poctou Mekymu Žbirkovi divákov aj Mária Čírová s dcérou Zoe, ktoré v Chart Show zaspievali Baladu o poľných vtákoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/dezertkalimusic