Piatkový večer patril na obrazovkách TV Markíza obľúbenej relácii Chart Show, kde Adela Vinczeová spolu s hosťami spomínali na najväčšie hity legendárneho speváka Mekyho Žbirku. Obľúbený hudobník nečakane zomrel 10. novembra minulého roka, pričom ešte predtým stihol nahrať zopár nových skladieb s talentovaným synom Davidom.

Televízia Markíza len pred pár hodinami odvysielala premiérovú epizódu relácie Chart Show, kde tento raz zazneli najväčšie hity speváka Miroslava Žbirku. Rodák z Bratislavy zomrel vo veku 69 rokov na komplikovaný zápal pľúc, pričom na jeho skladbách vyrastali generácie fanúšikov zo Slovenska i susedných Čiech.

V najnovšej časti Chart Show vzdali tvorcovia hold práve zosnulej hviezde, a kým v úlohe glosátorov sa predstavili textár Kamil Peteraj, Mekyho manželka Katka a speváčky Katarína Knechtová s Marthou, jeho hity zaspievali aj Peter Nagy s kapelou Indigo, skupina Fragile či Mária Čírová s dcérkou Zoe. A práve posledná dvojica, ktorá v závere predviedla Baladu o poľných vtákoch, rozcítila nielen prítomných v štúdiu, ale aj tisíce divákov pri televíznych obrazovkách.

Vystúpenie Márie s dcérkou môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk