Bývalá milenka Borisa Kollára je rozhodnutá naďalej pokračovať v odhaľovaní detailov z ich vzťahu. Aj ona sleduje kampaň strany Sme rodina, pričom hlavnou tvárou je práve predseda parlamentu. Nedávna reklama ju však postavila zo stoličky a na sociálnej sieti prejavila jasný názor na konanie jej bývalého partnera.

V posledných dňoch sa začalo na sociálnej sieti objavovať nové video, v ktorom Boris Kollár komentuje špecifickú detskú knižku. Podľa príbehu v knihe môžu otehotnieť aj muži. ,,Tak pozrite sa, ja o tom niečo viem, áno? Tak bábätká po prvé nosí bocian a po druhé sa berú v mojej spálni,“ žartuje politik. Vzápätí vyzýva niektoré politické strany, aby nebláznili deťom hlavy zvrátenými ideológiami.

Nové predvolebné video neušlo ani Eme Ferusovej, ktorá sa nedávno dostala do povedomia verejnosti ako bývalá milenka šéfa strany Sme rodina. Verejne hovorí o tom, že ju Kollár dvakrát donútil ísť na potrat, v dôsledku čoho sa mala pokúsiť vziať si život. Najnovšie vyjadrenia jej expartnera ju však zaboleli.

Na sociálnej sieti ironicky poznamenala, že je rada za jeho snahu pomáhať deťom. Teda aspoň tak sa má prezentovať, pričom by mal byť vzorom pre vlastné deti. Podľa názoru influencerky, to tak nie je. Vyčíta mu, že svojich synov Artura a Aarona nevidel od januára 2023.

Ema sa následne rozhodla poslať odkaz samotnému multioteckovi. ,,Boris, naozaj mi je z teba zle, že som bola mladá a naivná a nevidela som, aké monštrum si…je mi ľúto tvojich živých detí a aj všetkých, čo sú v nebíčku, viem, že ich tam je veľa. Tak mladá a naivná som naletela a človeku bez duše. A mňa tvoj vzťah stál skoro vlastný život okrem toho, že si ma psychicky zničil a ja som ti verila, fuj,“ s hnevom napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/pimpinockaa  |  Foto: IG/pimpinockaa, YT/istream