Okolo Borisa Kollára sa neustále objavujú krásne ženy, nehovoriac o mamičkách jeho detí. Zdalo sa, že všetci žijú v určitej symbióze, no opak je pravdou. Sklamanie a hnev momentálne neskrýva Barbora Richterová, ktorá sa dokonca rozhodla celú záležitosť riešiť súdnou cestou.

Barbora Richterová pred pár mesiacmi na sociálnej sieti vyhlásila, že otec jej dvoch detí sa o ne vôbec nestará. Vyčítala mu, že si nenašiel čas ani len zavolať 11-ročnému Arturovi pri príležitosti jeho narodenín. Najnovšie sa rozhodla na súde požiadať o úpravu výživného. Podľa jej slov si obaja chlapci zaslúžia žiť v rovnakom blahobyte ako Boris Kollár.

Doteraz jej predseda parlamentu mesačne platil 3-tisíc eur, pričom na každé dieťa pripadlo 1 500 eur. Politik jej mal počas jedného z ich rozhovorov priznať, že rovnakú sumu dostávajú aj iné mamičky, okrem Andrey Heringhovej. Tá si mesačne prilepší o 4-tisíc eur, no šéf strany Sme rodina nechcel prezradiť dôvod.

34-ročná brunetka momentálne požaduje navýšenie výživného vo výške 6-tisíc eur. 3 500 eur pre jej staršieho syna Artura a 2 500 eur pre 8-mesačného Aarona. ,,…pretože Artur má takmer 12 rokov a sú s ním spojené oveľa vyššie náklady ako s Aaronom. Keďže sa deťom nevenuje a nestýka sa s nimi, okrem výživného im nedáva nič iné!“ povedala v rozhovore pre Nový Čas.

Bývalá plavkyňa priznala, že ako matku ju veľmi mrzí konanie Kollára, ktorý sa so svojimi synmi momentálne vôbec nestretáva. S Aaronom mal byť iba dvakrát počas krátkych návštev. Multiotecko však nezabudol zverejniť fotky s najmladším potomkom na sociálnej sieti. Je zjavné, že Barbora je veľmi sklamaná, keďže podľa jej tvrdení s politikom žili dlhé roky ako bežný pár.

Dvojnásobná mamička dokonca prezradila, že jej 57-ročný podnikateľ priznal románik so speváčkou Laurou Vizváryovou a taktiež jej tehotenstvo. Richterová mala byť v tom čase už v druhom trimestri tehotenstva. ,,Spýtala som sa ho, či sa chce rozísť, odpovedal mi, že nie, že nás nechce stratiť, že nechce prísť o rodinu, a že nás miluje. Povedal, že to preňho nič neznamená, že to ukončí a mám sa sústrediť na bábätko,“ dodala Barbora, ktorá odmieta obnovenie vzťahu s Kollárom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: FB/Barbora Richterova, Sme rodina, TV Markíza