Pred pár hodinami sa na verejnosť dostalo video, kde mladá influencerka hovorí o svojom krátkom, no intenzívnom vzťahu s Borisom Kollárom. Detailne popísala udalosti, ktoré sa udiali počas uplynulých mesiacov a dokonca mala dvakrát absolvovať potrat. K celej záležitosti sa už vyjadrila aj politická strana Sme rodina.

Ema Ferusová, verejnosti známa aj zo sociálnych sietí, zverejnila video, v ktorom porozprávala o vzťahu s predsedom parlamentu. Počas ich romániku mala dvakrát otehotnieť, no v oboch prípadoch podstúpila interupciu. Podľa vlastných slov podľahla nátlaku Borisa Kollára, no jej výčitky boli natoľko veľké, že si začiatkom roka 2023 chcela vziať život skokom z mosta.

Priestor na vyjadrenie dostal aj otec influencerky, ktorý prezradil, že ju sám viezol do Levíc, kde absolvovala potrat, zatiaľ čo sa známy podnikateľ stretol s pápežom a ďalšími farármi. K celej záležitosti sa už vyjadrila aj strana Sme rodina, ktorá zopakovala, že ešte v auguste podala trestné oznámenie, keďže očakávala diskreditáciu tohto typu.

Vyšetrovateľom mali byť predložené všetky dôkazy o tom, že Ferusová dostala zaplatené od Zoroslava Kollára za zverejnenie nepravdivých informácií o Kollárovi. ,,Z predložených dôkazov okrem iného tiež vyplýva, že spomínanú slečnu Boris Kollár na žiadny potrat neposielal, ale išlo o spontánny potrat,“ uviedol člen strany Sme rodina Peter Pčolinský pre topky.sk.

Podpredseda parlamentu zároveň poznamenal, že Ľuboš Ferus a jeho dcéra by za ich herecké výkony dostali Zlaté maliny (pozn. red. Ocenenie za najhoršie filmy). ,,Išlo o profesionálne pripravené video v štúdiu s dramatickou hudbou, ale, žiaľ, s veľmi chabými hereckými výkonmi,“ dodal politik. Kollár mal dokonca polícii predložiť celú komunikáciu s influencerkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: YT/Pimpinocka, FB/Sme rodina