Čaputovej sa vyhrážajú popravou: NAKA dôrazne varuje občanov!

Dátum:

Zuzana Čaputová má ako hlava štátu obrovské množstvo podporovateľov, no zároveň aj masívnu skupinu odporcov. Pravidelne tak musí čeliť útokom či tvrdej kritike zo strany občanov. Situácia sa ešte viac zhoršila po podpísaní obrannej dohody SR so Spojenými štátmi a následne došlo k ruskej vojenskej operácii na území Ukrajiny.

Prezidentka v posledných mesiacoch apeluje na Slovákov, aby nešírili nenávisť a dezinformácie, keďže iba v jednote je sila. Jej slová si však zobral k srdcu iba málokto, čo potvrdzuje aj nedávne vyhrážanie sa smrťou samotnej Zuzane Čaputovej.

Sociálnymi sieťami sa totiž v týchto dňoch malo šíriť šokujúce video. ,,Obvinený prostredníctvom sociálnej siete zverejnil svoje video, na ktorom sa verejne a vulgárne vyhrážal prezidentke SR tým, že ju osobne popraví, a to v súvislosti s momentálnou zahraničnopolitickou situáciou, čím u nej vzbudil dôvodnú obavu o život,“ informujú na sociálnej sieti muži zákona.

Celú záležitosť už majú v rukách vyšetrovatelia NAKA, ktorí páchateľa s iniciálkami P.K. obvinili za prečin nebezpečného vyhrážania sa. V jeho dome bola vykonaná domová prehliadka a momentálne je po ňom zahájené pátranie. Príslušníci NAKA taktiež varujú občanov, že za propagáciu vojny im hrozí 10 až 25 rokov vo väzení či dokonca doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR  |  Foto: FB/Zuzana Čaputová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...