Celeste Buckingham je krásna žena, no napriek tomu si v poslednom období musela na svoju adresu vypočuť pár nelichotivých slov. Dokonca aj na významnej udalosti Krištáľové krídlo, kde zažiarila v týchto krásnych šatách…

Celeste Buckingham je okrem toho, že je výbornou speváčkou, aj krásna žena, ktorú v dave nemožno prehliadnuť. Napriek tomu si kráska, ktorá žiari po boku staršieho priateľa, v poslednom období musela vypočuť viacero tvrdých kritík svojej osoby.

Po zvození za celulitídu na nohách si nedávno dokonca vypočula, že je zlatokopka, po čom ju rytiersky obránil jej nový priateľ Aleš Mlátilík. Neostalo však len pri tom a Celeste schytala kritiku aj za pár kíl nevyše.

S Alešom sa totiž objavila na udeľovaní cien významným osobnostiam Slovenska s názvom Krištáľové krídlo, kam sa vybrala v nádherných šatách zlatej farby. V známom denníku ju ale napriek tomu označili za robustnú: „Celeste mala síce krásnu róbu, len škoda, že tento strih jej pridal zbytočné kilečká navyše,“ píše sa. Fanúšikovia sú ale iného názoru a pod fotkou sa speváčke zbierajú samé komplimenty.

Celeste vyzerala vedľa Aleša nádherne
Tmavovláska zažiari v akýchkoľvek šatách

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram