Hoci sa snažila Celeste Buckingham identitu svojho nového priateľa tajiť pol roka, najnovšie sa s ním sama pochválila na sociálnej sieti. Jej záhadný chlap je od nej o 18 rokov starší, pričom ide o známu tvár!

Úspešná speváčka Celeste Buckingham (23), ktorá iba pred pár hodinami vydala nový singel s Ondrejom Kandráčom, sa doposiaľ prezentovala ako single a zdalo sa, že kráska si dala po troch vzťahoch od mužov pauzu. Ako sa ale najnovšie ukázalo, tmavovláska je v tom opäť až po uši. Kráska sa totiž zamilovala a svoju lásku tajila celých šesť mesiacov.

Celeste pritom doposiaľ tvorila pár s mladými chlapmi, ktorí boli skôr jej rovesníci, no aj to sa rozhodla tentokrát zmeniť. Speváčka sa totiž dala dokopy s o 18 rokov starším známym Čechom, ktorý je majiteľom obľúbeného zľavového portálu.

Aleš Mlátilík má 41 rokov, a hoci sa doposiaľ ani jeden verejne nepriznal ku vzťahu, podľa zdrojov zo zákulisia sa majú pravidelne objavovať v spoločnosti. Celeste navyše pred pár hodinami zverejnila na Instagrame fotku s veľavravným textom „Som s tebou šťastná, srdco moje,“ na ktorej je neznámy muž otočený takmer chrbtom. Aj napriek tomu sa ale dá odhadnúť, že ide pohľadného sympaťáka, ktorý Alešovi akoby z oka vypadol. Dvojici gratulujueme!

Celeste vyznala lásku tomuto mužovi
Jej novým priateľom má byť známy Čech Aleš Mlátilík (41)
So Celeste sa zoznámili v roku 2016, kedy vznikla táto fotka

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram