Český odborník na šoubiznis v tom má jasno a pri téme vzťahu Rytmusa a Jasminy si servítku pred ústa rozhodne nedával. Narovinu povedal, že raper si moderátorku nikdy nevezme a Jasmina ho vraj potrebuje len jednu vec.

V Čechách je Pavel Novotný považovaný za najväčšieho experta na šoubiznis, pričom sa jeho “predpovede” už neraz naplnili. U nás ho vyspovedal portál Pluska a Pavel prezradil, čo si myslí o najznámejších postavičkách slovenskej mediálnej scény. Servítku si ale pred ústa nedával a narovinu vyslovil svoje prognózy. Do Rytmusa sa pritom v minulosti obula aj známa česká stylistka, ktorá ho poriadne zotrela a nedávno si zobrala dvojicu do úst aj česká herečka pre dospelých, ktorá na nich nenechala nitku suchú.

Na paškál si zobral, samozrejme, najsledovanejšiu dvojicu Rytmusa a Jasminu, u ktorých sa v poslednej dobe najčastejšie skloňuje slovo svadba aj dieťa. Novotný ale ich spoločné plány až tak smelo nevidí a najviac naložil práve bosnianskej kráske: “Jasmina nám je ukradnutá. Ona tak trochu chodí po Slovensku asi s nosom hore a pripadá si známa aj v Česku, ale to nie je. U nás ju vnímame ako Rytmusov chvost,” šokuje hneď na úvod.

A hoci majú fanúšikovia neochvejnú istotu, že Rytmus a Jasmina skončia spolu aj pred oltárom a neskôr na niektorom z pôrodníckych oddelení, šoubizový guru vyvracia všetkých z omylu: “Rytmus si Alagič nevezme. Nie je blbý. Alagič si s ním “umotá” dieťa, pretože dieťa znamená to, čo ju najviac zaujíma – články. Rytmus je pre ňu mediálna istota a vlastne posledná šanca, ako sa udržať. Dieťa je to najlepšie, lebo keď ju Rytmus kopne do prdele, tak bude mať s ním bábo. A to tu na Slovensku bude stačiť,” vyhlasuje sebavedomo svoju nelichotivú prognózu.

Napokon sa vyjadril aj ku vzťahu Rytmusa a popovej divy Dary Rolins, no ani v tomto prípade nemal príliš ružové okuliare: “Nás v Čechách baví Darinka a jej príbeh. Aj Rytmus. No Dara sa už nevydá. Ona tých chlapov zneužíva,” prekvapuje svojimi slovami. Napokon si Novotný tipol, čo bolo skutočným dôvodom ich rozchodu po siedmich rokoch a pri raperovi naznačil aj prelietavosť: “Vsadím sa, že mu Darinka na niečo prišla. Alebo on jej,” odpovedá so smiechom, čím naráža na odhalenú neveru jedného z partnerov. Ako to ale bolo v skutočnosti, sa zrejme nedozvieme a na to, ako dopadne “veštenie” Pavla ohľadne Rytmusa a Jasminy v realite, si ešte chvíľku počkáme. Celý rozhovor si pozriete >>>TU <<<.

Podľa Novotného sa vraj dvojica rozišla kvôli odhalenej nevere
Šoubizový guru je presvedčený, že Rytmus si Jasminu nevezme a ona ho potrebuje len kvôli mediálnej sláve

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, YouTube