Jaromír Čižnár mal v utorok v poobedných hodinách havarovať na svojom luxusnom vozidle značky Audi A8. Medzi Pezinskou Babou a Pezinkom mal bývalý generálny prokurátor zísť z cesty, pričom samotný Čižnár skončil na ošetrení v nemocnici.

Jaromír Čižnár skončil minulý rok vo svojej funkcií generálneho prokurátora a po novom hlasovaní ho vystriedal na poste Maroš Žilinka, pričom novým špeciálnym prokurátorom sa stal Daniel Lipšic, ktorého kritizuje Robert Fico. Pred pár dňami šokovala verejnosť informácia, že na prokuratúre v Bratislave II. končí Ficov švagor Chabada, ako aj Čižnárov syn Juraj, ktorého majetok má byť preverený.

Len pred niekoľkými hodinami potvrdila na sociálnej sieti polícia Bratislavského kraja, že pri Pezinku došlo v utorok po štvrtej poobede k autonehode. Audi A8 malo skončiť zdemolované mimo cesty: „Policajti oznámenie bezodkladne preverili a na mieste potvrdili. Podľa doterajších informácii vozidlo zn. Audi A8 na štátnej ceste II/503 medzi Pezinkom a Pezinskou Babou v blízkosti kameňolomu, zišlo mimo vozovky,“ uviedla.

Podľa Plusky má ísť práve o Jaromíra Čižnára, ktorý si pri autonehode poranil tvár, no dokázal komunikovať s okolím. „Mal tržnú ranu na hlave, po ošetrení ho transportovali do jednej z bratislavských nemocníc,“ uviedli záchranári. Doplňujúce informácie poskytla aj polícia: „Vodič bol privolanou záchrannou službou prevezený k ošetreniu do jednej z bratislavských nemocníc. K zraneniu iných osôb nedošlo, prítomnosť alkoholu v dychu vodiča bola vykonanou dychovou skúškou na mieste vylúčená,“ napísala so slovami, že príčiny nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, Odťahová služba SosTeam Slovakia, YT/HNtelevízia