Fico opäť vypenil: TOTO povedal o Lipšicovi aj Kollárovi!

Dátum:

Robert Fico je v posledných týždňoch zjavne znepokojený z vývoja na politickej scéne, no aj na špeciálnej prokuratúre. Na najnovšej tlačovej besede vypenil a rozhodol sa opäť nenechať nitku suchú na novom špeciálnom prokurátorovi Danielovi Lipšicovi, no aj predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi.

Predseda Smeru sa pred novinárov na pondelkovej tlačovej besede postavil s tabuľou a ďalšími ceduľkami, na ktorých zdôraznil minulosť Kollára aj Lipšica. Predseda parlamentu má podľa neho za sebou kauzy s mafiánmi či plagiátorstvo a vyjadril opätovnú nespokojnosť s jeho priznaním kontaktu so Zsuzsovou. Hlas spolu so Smerom už pritom rozbehli zbieranie podpisov pre referendum za predčasné voľby, ktoré prezentujú ako apolitické.

Rovnako sa vyjadril aj o údajných správach, ktoré mali prebehnúť medzi obvinenou a Lipšicom, hoci špeciálny prokurátor opakovane uviedol, že mu bol hacknutý účet a správy nie sú súčasťou žiadneho spisu. Je tiež nutné podotknúť, že Zsuzsová sa vyjadrila ako o svojom kamarátovi aj o bývalom predsedovi parlamentu Andrejovi Dankovi, pričom odborníci potvrdili i správy práve s exsmerákom Martinom Glváčom. Na margo Lipšica sa nedávno vyjadril aj Pellegrini, pričom nešetril kritikou.

Fica taktiež napriek dnešnému záujmu o čistú prokuratúru v roku 2019 príliš nerozrušili sms správy medzi námestníkom Generálnej prokuratúry Šufliarskym a dnes už odsúdeným Marianom Kočnerom a zareagoval slovami: „Čo mňa je do nejakých esemesiek… To nech si rieši generálna prokuratúra!“ Pellegrini na túto konverzáciu toho času nezareagoval nijakým spôsobom. Lipšica zároveň expremiér označil za politického špeciálneho prokurátora, ktorý bude podľa jeho slov „kyjakom na opozíciu“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj Foto: FB/Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...