Moderátorka Adriana Kmotríková, ktorá nedávno oslávila 50-ku, začala pracovať vo vlastnej relácií TA3 s názvom Život s cystickou fibrózou. Pred pár dňami ale poriadne prekvapila, keď sa objavila opäť s úplne krátkymi vlasmi. Čo sa to deje?

Adriana Kmotríková si prešla náročnými životnými skúškami, keď si od lekárov vypočula už dvakrát zdrvujúcu správu. Rakovinu, ktorá zmenila jej život od základov, porazila v roku 2015 aj v roku 2017. Moderátorka, ktorá nedávno oslávila okrúhle 50-te narodeniny, sa však napriek návratu na obrazovky TV JOJ rozhodla zmeniť prácu.

Momentálne moderuje, a zároveň sa podieľa aj na príprave vlastnej relácie Život s cystickou fibrózou na TA3. Obľúbená blondínka si počas prekonávania rakoviny prešla obdobím, kedy sa musela zmieriť s krátkymi vlasmi namiesto pôvodnej blonďavej hrivy. A hoci jej účes po dorastení siahal opäť až po plecia, prišla radikálna zmena.

Moderátorka sa pred pár dňami pred kamerou zjavila s kratučkými vlasmi, ktoré vzbudili otázniky, čo sa to deje. Adriana má však na tento nový počin jednoduché vysvetlenie, ktoré ozrejmila pre Plusku. “Zmena je život, a tak som sa rozhodla pre zmenu. Zašla som k mojej šikovnej kaderníčke Monike do Rače, pretože taký radikálny zásah do mojich vlasov by som nezverila len tak hocikomu. No a keďže aj ona moje rozhodnutie bez váhania schválila, spoločné sme vytvorili toto dielo. A cítim sa v tomto účese výborne,“ teší sa Adriana. My len dodávame, že nový imidž jej naozaj veľmi pristane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TA3, Facebook/Adriana Kmotríková – Život s CF, Televízia JOJ