Ďalší člen Smeru skončil na NAKA: Drsný odkaz od OĽaNO!

Dátum:

Na výsluchu na NAKA skončil ďalší poslanec strany Smer. Známy politik mal údajne dostávať od Krajmera informácie o vyšetrovaní v kauze agrodotácií. OĽaNO poslalo opozícií jednoznačný odkaz.

Na výsluchu v NAKA skončil aj poslanec Smeru Anton Stredák. Podľa informácií denníka Sme mal údajne dostávať informácie od Krajmera o vyšetrovaní v prípade nezákonného čerpania agrodotácií z PPA. Vypovedať má o týchto skutočnostiach Ľudovít Makó, podľa ktorého mali informácie tiecť len v rámci NAKA, odkiaľ ich mal údajne Krajmer vynášať poslancovi zo Smeru.

Na tieto správy zareagoval na sociálnej sieti aj klub OĽaNO, ktorý má pre opozíciu len jeden odkaz: „Po Petrovi Žigovi zo strany Hlas dnes v Národnej kriminálnej agentúre vypovedá poslanec SMERu Anton Stredák. Na výsluchu boli údajne prítomní advokáti stíhaných funkcionárov PPA, advokát obvineného podnikateľa Bödöra a obvineného finančníka Martina Kvietika. Políciu už neovláda mafia. Slovensko je právnym štátom, v ktorom platí spravodlivosť naozaj pre každého a zlodejov nekryjú vedúci predstavitelia bývalej garnitúry,“ píše.

Ďalšie slová pripája aj poslanec OĽaNO Tomáš Šudík: „Poslanca strany Smer A. Stredáka, ktorý si užíva luxusnú miliónovú vilu v Chorvátsku, dnes spovedá NAKA. Kruh sa pomaly uzatvára a NAKA pracuje na plné obrátky. Nervozita v oboch poslaneckých kluboch SMERU a SMERU2 stúpa, pokusy o odvolávaní vlády sú zatiaľ márne. A tak im treba. Pocit strachu si po rokoch humpľovania našej krajiny a užívania si miliónových majetkov zaslúžia. Ako sa hovorí, padni komu padni,“ dodáva veľavravné slová. Len včera pritom začal niekdajší minister Smeru hovoriť o možnom odchode premiéra Matoviča a Pellegrinimu zas naložil herec a glosátor Milan Kňažko.

Zdroj: sme.sk, Facebook/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti │ Foto: Facebook/Tomáš Šudík – OĽANO, Polícia Slovenskej republiky
Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...