Jedno prekvapenie za druhým! Štrnásta séria reality šou Farma sa vysiela ešte len tretí týždeň, no zo šou už stihli odísť štyria súťažiaci. K tým sa najnovšie pridala ďalšia z nich, ktorá produkciu požiadala o okamžité ukončenie jej pôsobenia na statku.

Je tomu len zopár hodín, čo divákov TV Markíza prekvapil oznam, že z reality šou Farma bol pre svoje správanie sa diskvalifikovaný Imrich Štefanik. Len chvíľu na to pobyt na statku vzdala ďalšia súťažiaca, ktorá sa počas hry dostala do konfliktu s viacerými kolegami, pričom uplynulý víkend prekvapila výhrou v dueli. 

Eva Schwardy prišla do relácie so svojim psom Dibukom, no opakovane sa, žiaľ, nestretla s pochopením ostatných farmárov. V 14. epizóde napokon pretiekol jej pohár trpezlivosti, a keď Šimon uviedol, že v daný deň pracovali všetky ženy okrem nej, Eva hodila o stôl šálku, kým črepy tesne minuli tvár Giuliany a Šimona. Svoje konanie oľutovala a obom súťažiacim sa prišla ospravedlniť s tým, že chce svoju púť v šou ukončiť.

„Súťažiaca Eva Schwardy opustí reality šou Farma po situácii, ktorej vyvrcholením bol nešťastný incident, za ktorý sa farmárom ospravedlnila. Eva na Farme zažívala viaceré ťažké chvíle, keďže farmári jej nedávali priestor na realizáciu vynálezov, na ktorých jej veľmi záležalo. Po jej skratovom správaní, ktorému predchádzali mnohé nezhody s farmármi, sa po vzájomnej dohode s produkciou rozhodlo, že v súťaži nebude pokračovať,“ uviedla ku koncu Evy v šou Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza, Markiza