Markizácka relácia Svadba na prvý pohľad si získala medzi Slovákmi veľké množstvo fanúšikov. Aj keď tvorcovia predpokladali, že divákov nalákajú predovšetkým na osudovú lásku a miernu dávku kontroverzie, zrejme sa mýlili. Tej je totiž v šou každým dňom akosi viac a viac.

Potom, čo sa na obrazovkách televízie Markíza skončilo vysielanie reality šou Farma 11, sčasti ju nahradila neopozeraná relácia Svadba na prvý pohľad. V tej sa Slovensku predstavilo šesť celkom neznámych mladých ľudí, ktorí sa spoznali až pred oltárom. Vedcami vytvorené dvojice si mali byť súdené na základe skúmania, pričom im bol vybraný partner na celý život. Medzi nevestami však výrazne vytŕča predovšetkým 28-ročná Lucia, ktorá sa prezentuje ako lektorka baby plávania.

Jej vyvoleného, ako aj divákov však prekvapila informácia, že mladá brunetka sa v minulosti objavila aj na bájnom bielom gauči. Aj keď svoju skúsenosť pred médiami trpko oľutovala a zaprisahala sa, že v danom období na tom bola psychicky zle a pod vplyvom drog, zdá sa, že Lucia sa predsa len odhaľuje na verejnosti viac než s radosťou. Ako totiž uviedol portál Topky.sk, kráska sa okrem práce s deťmi živí aj ako bodypaint modelka.

A práve s touto profesiou sa mala objaviť i v obľúbenej relácii televízie JOJ, Inkognito. „Tým štetcom je to príjemné. Horší je ten airbrush, keď sa vlastne sprejuje. Niekedy je to také studivé, hlavne teda na niektorých partiách. Tam je to trošku iné,” povedala dnes už nevesta Vladovi Voštinárovi o svojej práci. Taktiež sa však nezdráhala a uviedla, že maľovanie na telo je pre ňu rajcovné, a keď sa stáva pre umelca plátnom, prežíva hriešne pocity. Nuž, Lucia zrejme nemá od nahoty až tak ďaleko, ako uvádza so slzami v očiach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, TV JOJ