Uplynulý štvrtok bola na obrazovkách Markízy odvysielaná tretia epizóda novej šou Svadba na prvý pohľad. Diváci tak mali možnosť spoznať ženícha Ivana (39) a nevestu Luciu (30), ktorá však napokon vyrazila dych celému Slovensku.

Televízna šou Svadba na prvý pohľad je celkom novým formátom na slovenských obrazovkách, kde sa priamo pred oltárom stretnú dvaja neznámi ľudia. Tých spojil dokopy tím vedcov, ktorí sú presvedčení, že na základe istých čŕt môžu tvoriť fungujúci zväzok. Po dvoch pároch sa pred celé Slovensko postavil aj IT špecialista Ivan, ktorý sa mal zosobášiť s inštruktorkou plávania pre bábätká. Ako sa však neskôr ukázalo, pre Luciu to rozhodne nebola prvá skúsenosť s kamerou!

Pred ôsmimi rokmi si totiž ľahla na kontroverzný biely gauč, kde sa natierala olejom a následne si užívala styk s neznámym mužom. Sympatická plavovláska si po zverejnení informácie sypala popol na hlavu a vyjadrila nesmiernu ľútosť nad svojou mladosťou. „V minulosti som spravila niekoľko chýb. Toto bola určite jedna z najväčších, s ktorou som sa dlho nevedela vyrovnať. Neviem to zmazať,“ priznala pre portál cas.sk. Rovnako sa za ňu postavila aj samotná televízia, pričom produkcia priznala, že o videu mladej krásky bola upovedomená.

Čo na to ženích?

Aj keď si diváci šou neodpustili tvrdé poznámky na adresu nevesty Lucie, jej nastávajúci nad ňou ešte palicu celkom nezlomil. „Keď som sa to dozvedel, samozrejme, že to mnou poriadne otriaslo. Bolo to dosť aj na mňa, aj keď si myslím, že som tolerantný a chápavý. Potreboval som čas na to, aby som to strávil a zistil, ako to presne bolo. Lucia je veľmi sympatická žena a aj napriek tomu, že to bolo pre mňa šokujúce, rozhodol som sa, že to s ňou skúsim. Jej minulosť ostala pre mňa minulosťou,“ uviedol chápavo pre cas.sk. Čo myslíte, povie si dvojica napokon svoje “áno”?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: markiza.sk