Marian Kočner a Monika Jankovská si prostredníctvom aplikácie Threema vymenili aj ďalšie, mimoriadne šokujúce správy, ktoré teraz unikli na verejnosť. V komunikácii sa objavil ďalší symbol smrtky, údajne môže mať súvis s prominentým advokátom.

Obvinený Marian Kočner, ktorý si po vražde Kuciaka a jeho snúbenice dohadoval na Maldivách raňajky s Bugárom, využíval na komunikáciu aplikáciu Threema, ktorej obsah sa postupne dostáva na verejnosť. Časť správ s bývalou štátnou tajomníčkou Monikou Jankovskou už vyplávala na povrch a obidvom aktérom poriadne zavarila. Tentokrát sa však redaktori Topiek dostali k novej komunikácií z Threemy 2 z obdobia do 28. júna 2018 a nechýbal ani ďalší symbol smrtky.

Kočner sa s Jankovskou baví o policajnom prezidentovi, no neskôr aj o prominentnom právnikovi Vladimírovi Kánovi. 27. mája Jankovská píše: „Kokos, to nevedia nájsť normálneho prezidenta?“ uvažuje, na čo jej Kočner odpovedá, že políciu bude aj naďalej riadiť Gašpar. 30. mája píše zas Kočner: „Takže zas Lučanský?“ na čo Jankovská reaguje: „Hej. A aj bude. Je ok? Myslím vo vzťahu k tebe. Lebo je veeeeľmi zadobre so židákom,“ čím má na mysli práve právnika Vladimíra Kána. „Niečo vymyslíme. Ale určite ho bude tlačiť proti tebe,“ dodáva niekdajšia sudkyňa a plánuje sa s ním „skamošiť“.

Neskôr Jankovská uvádza, že u Kána nie je Kočner obľúbený, čo sa dozvedá od svojho syna. „Strašne na teba hádžu špinu. Syn mi hovoril,“ píše, na čo Kočner posiela šokujúcu odpoveď. „Asi bude treba dákeho žida zarezať…☠️,“ píše aj s emotikonom smrtky. „JUDr. Kán je ko..t, ktorého najlepší kamarát je Lučanský a Šufl…. A Kán je ŽID, KTORÝ MA NENÁVIDÍ!!!! Tak to už ber vážne. Doteraz nevedeli preraziť cez Gašpara. Teraz majú cestu voľnú!!!! Chápeš???“ rozčuľuje sa Kočner v správe, ktorú adresoval Zsuzsovej.

Zsuzsová sa zdá byť rovnako znepokojená: „Ja to beriem VÁŽNE!!!! Až veľmi vážne!!! A Ty to vieš najlepšie. Preto som Ti hovorila, aby si si rozmyslel prioritu. Alebo osloviť naraz viac,“ odpovedá. Kočner 28. júna píše ráno Jankovskej hrozivú správu: „Prosím Ťa, ver mi. Čas jeho konca sa blíži. Viac nepoviem, ale môžeš na to zobrať jed…,“ uvádza. Kán, ktorý niekoľko rokov bojuje v kauze Technopol proti Kočnerovi, nie je z týchto správ vôbec prekvapený. „Priamo aj nepriamo sa mi Marian Kočner viackrát vyhrážal. Naposledy to bolo pár dní pred jeho vzatím do väzby. Vzhľadom na našu dlhoročnú averziu a moje vedomosti o jeho praktikách by bolo naivné očakávať, že sa pán Kočner o niečo nepokúsi aj voči mojej osobe,“ dodáva a opisuje ich vzťah ako otvorene nepriateľský. Polícia sa vzhľadom k prebiehajúcim úkonom k novým správam nemôže vyjadrovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Odhalili sa nové správy medzi Jankovskou a Kočnerom

Zdroj: topky.sk │ Foto: YouTube/SME, Televízia TA3