Farma 12 sa nezadržateľne blíži a už dnes je jasné, že moderátorskej stoličky sa opäť ujme komička Evelyn. Pred chvíľou ale Markíza odhalila aj to, kto bude moderovať zákulisnú a bonusovú reláciu Farma X-tra, pričom tvorcovia naznačili, že o zábavu nebude núdza.

Brány Farmy 12 sa už pomaly otvárajú a diváci za ne nakuknú už 31. augusta. Televízia Markíza už stihla odhaliť, že moderátorkou sa stane opäť Evelyn. Hlavnou témou bude tentokrát Mesto vs. Dedina, pričom je zjavné, že Slovákov toto rozdelenie krajiny na dva tábory poriadne rozčúlilo.

Najnovšie pikošky zo zákulisia odtajnili aj to, že pokračovať bude i populárna Farma X-tra, ktorej sa znova zhostí moderátor Martin Šmahel. Ako vyzradil portálu Markíza, bonusové materiály a komentáre po skončení reality šou budú vtipné a diváci sa rozhodne nebudú nudiť.

Dodal tiež, že si bude do relácie pravidelne pozývať zaujímavých hostí. Aj keď nechcel prezradiť konkrétne mená, naznačil, že okrem tvárí Farmy sa v štúdiu ukážu známe mená, ktoré nepoznáme v súvislosti s farmárskou šou. Martin tiež navnadil informáciou, že bonusového materiálu bude viac ako v minulosti a bude sa na čo pozerať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Instagram/farma.markiza, YouTube/Televízia Markíza