Televízia Markíza už onedlho spustí ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance, pričom s novým týždňom odhaľuje ďalšie mená. Kým doposiaľ boli divákom priblížení výhradne celebritní páni, ktorí zabojujú o titul kráľa tanečného parketu, najnovšie sa k nim pridajú aj dve herečky!

Tanečná šou Let’s Dance lámala na jar 2022 rekordy sledovanosti, a kým súťaž s prehľadom vyhral herec Ján Koleník, televízia postupne odhaľuje mená ďalšej série. Dnes je už jasné, že na parket sa v ôsmej sezóne postaví dvojica Marián Gáborík a Boris Valábik, pričom ženské publikum sa môže tešiť aj na Maria Cimarra, hviezdu telenovely Skrytá vášeň.

S príchodom aktuálneho týždňa boli divákom potvrdené ďalšie zvučné mená domáceho šoubiznisu, ktoré dennú rutinu vymenia za náročné tréningy. “Svoje tanečné schopnosti predvedú skvelé herečky Helena Krajčiová a Janka Kovalčíková a charizmatický model, študent medicíny a herec zo seriálového megahitu Druhá šanca, Victor Ibara,“ potvrdil pre portál markiza.sk PR manažér projektu Tadeáš Kurka.

Kým Victor priznal obrovský rešpekt, ale aj radosť z účasti v šou, pričom verí, že od otca chytil nejaké africké rytmy a gény, Janka je z účasti taktiež nadšená. „Som nesmierne potešená, že budem účastná na takom nádherne elegantnom programe a skvelej zábave na vysokej úrovni. Pevne verím, že splníme očakávania a že šou naplníme humorom, kvalitou a aj správnou dávkou trapasov.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, oteckovia.markiza, helena_krajciova, borisvalabik, mariocimarro