Markíza si pre svojich divákov pripravila mimoriadne hriešne prekvapenie! Ako sa len prednedávnom ukázalo, už onedlho sa fanúšikovia môžu tešiť na ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance, ktorá pravidelne láme rekordy sledovanosti. A kým v uplynulej sérii hviezdili Ján Koleník či Adam Bardy, diváčky si prídu na svoje aj tento raz!

Je tomu len zopár dní, čo TV Markíza prezradila meno prvého tanečníka, ktorý sa pokúsi získať titul kráľa parketu. Tým nebude nik iný ako obľúbený hokejista Marián Gáborík, pričom bude mať mimoriadne hriešnu konkurenciu. Televízia totiž odhalila, že ďalším súťažiacim spomedzi celebrít bude kubánsky herec Mario Cimarro, známy predovšetkým z telenovely Skrytá vášeň.

Paradoxne, televízny Juan Reyes je snúbencom slovenskej modelky Bronislavy Gregušovej, ktorá mu koncom augusta porodila prvú dcérku Brianu. „Verím, že vďaka kubánskym koreňom predvedie na parkete nový druh energie, vášne a temperamentu. Je to herec, ktorého pozná celý svet a priniesť na Slovensko osobnosť týchto rozmerov nie je pravidlom. Som rád, že bude práve súčasťou Let’s Dance! Diváci sa majú skutočne na čo tešiť,” neskrýval nadšenie režisér a kreatívny producent šou, Pepe Majeský.

Radosť z projektu však vyjadril aj samotný Cimarro, ktorý sa v Markíze okrem telenovely Skrytá vášeň objavil aj na Dni otvorených dverí. Ako prezrazdil, výzvu prijal aj kvôli rodine: „Kvôli mojej snúbenici Broni a mojej dcére Briane, aby som mohol byť k nim bližšie a spoznal ich korene. Do skorého videnia, Slovensko.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/mariocimarro