V prvej polovici septembra potvrdila speváčka Daniela Nízlová klebety o jej údajnom tehotenstve s futbalistom Stanislavom Lobotkom. Sympatická hviezda následne nečakane ohlásila prerušenie hudobnej kariéry a veľké sťahovanie za svojou láskou do Španielska, kde mladý športovec momentálne pôsobí.

Sesterské duo Twiins je súčasťou slovenskej hudobnej scény viac ako 20 rokov, pričom skladbami “Pred polnocou”, “Tak sa neboj mama” či “Our Own Paradise” zaznamenali mimoriadny úspech. Krásne sestry síce vždy verili, že budú tehotné v ten istý čas, avšak Daniele sa predsa len podarilo počať dieťatko o čosi skôr. „Áno, je to pravda, čakáme bábätko. Máme obrovskú radosť,” povedala speváčka pred časom. So svojim partnerom Stanislavom Lobotkom sa už nedočkavo pripravujú na úlohu rodičov, pričom bábätko by mala priviesť na svet už o tri mesiace.

Hriešnice v Tvojej tvári: Tehotná Twiinska sa premenila na drzú raperku!

Ako brunetka pred časom priznala, pod srdcom nosí dievčatko a jej tehotenstvo je doposiaľ absolútne bezproblémové. V nedávnom rozhovore pre portál Topky exkluzívne prezradila aj to, že prvorodený potomok futbalistu a hudobníčky, ktorého krstnou mamou bude práve jej sestra Veronika, dostane krásne meno Linda. Zamilovaná dvojica ho vybrala po krátkej dohode, pričom v španielčine má podľa slov nadšenej mamičky znamenať “krásna”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky | Foto: IG/danielatwiins | Video: YouTube