Je tomu už zopár týždňov, čo sa vynorili prvé špekulácie o údajnom tehotenstve speváčky Daniely Nízlovej (33), ktorá tvorí pár s futbalistom Stanislavom Lobotkom (24). Krásna interpretka spočiatku informácie zatĺkala, avšak iba pred okamihom vyšla s pravdou von.

Twiinska bude mamičkou! Veronika a Daniela Nízlové sú na slovenskej hudobnej scéne od útleho veku a fanúšikom doslova vyrastali pred očami. Sympatické sestry však už dávno nie sú malými dievčatkami, pričom v poslednom období vydávali jednu skladbu za druhou. Ako sa však zdá, tomu je nateraz koniec, nakoľko dvojičky ohlásili po 23. rokoch ukončenie svojej spoločnej speváckej kariéry.

Ako Veronika a Daniela uviedli, zmena v ich pôsobení na hudobnej scéne mala nastať z dôvodu, že zatiaľ stále “slobodná” Daniela sa sťahuje do slnečného Španielska za svojim partnerom Stanislavom Lobotkom. Futbalista a speváčka sú totiž v šťastnom očakávaní prvého dieťatka, čo pre topky.sk potvrdila samotná speváčka: „Áno, je to pravda, čakáme bábätko. Máme obrovskú radosť.” Ako tiež brunetka prezradila, jej tehotenstvo je bezproblémové, pričom príchod bábätka očakávajú už v januári! Srdečne blahoželáme!

Tehotnú Danielu Nízlovú s bruškom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/danielatwiins