Ikonická speváčka Dara Rolins (49) sa na nedostatok kreativity sťažovať rozhodne nemôže, pričom len pred pár hodinami predstavila svojim priaznivcom nový produkt. Ten dokonca sfinalizovala s milovanou dcérou Laurou, s ktorou si užila prvé profesionálne fotenie.

Dara Rolins doslova vyrastala pred očami verejnosti, nakoľko profesionálne spievať začala ešte ako rozkošné dievčatko. Mnohí preto boli zvedaví, či sa v jej šľapajach vydá aj jediná dcérka Laura, ktorá však k verejnému vystupovaniu zatiaľ neinklinuje. Sympatická tínedžerka už o pár týždňov oslávi štrnáste narodeniny, pričom sa z nej stáva skutočne krásna slečna. 

Jej pôvab najnovšie podčiarkli profesionáli pri fotení s Darou, ktoré mama s dcérou absolvovali v rámci kampane na nový parfém L*AURA. “Táto fotka pre mňa veľa znamená,” napísala k záberu dojatá speváčka, ktorá dodala, že ide o historický prvé “profi” fotenie s jej láskou, kým meno Loly sa skrýva aj v názve parfému. “Dnes nechcem byť odborná a písať o jeho zložení, ale chcem poďakovať Lole, že do toho išla ! A všetkým, celému tomu dokonalému tímu ľudí, ktorý mi pomohol realizovať môj sen!” neskrývala nadšenie diva, ktorá je čerstvo zamilovaná do českého športovca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi