Dara Rolins, ktorá sa pred časom vrátila z natáčania klipu v New Yorku, musí aktuálne poslušne sedieť doma v karanténe. Najnovšími slovami ale poriadne šokovala fanúšikov. Jej telo sa podľa vlastných slov úplne rozpadlo.

Dara Rolins len pred časom prekvapila verejnosť, keď sa začalo šepkať o jej údajnom mileneckom vzťahu s raperom Dalybom. Dvojka spolu natočila nový klip Hello Kitty, ktorý si odskočili vyrobiť až do ďalekého New Yorku. Aktuálne sa však aj spevácka diva musí riadiť vládnymi opatreniami v súvislosti s koronavírusom a poslušne prečkáva v domácej karanténe.

Ako ale prezradila pre český TOP STAR, rozhodne sa nenudí. Voľný čas využíva na chvíle strávené s dcérou Lolou, prechádzky po lese, rozprávanie či pozeranie Harryho Pottera. A hoci je rodinka vo všeobecnosti zdravá, Dara predsa len vyzradila, že ju momentálne trápia zdravotné problémy. Paradoxne sa tak udialo po tom, čo vystúpila z pracovného kolotoča.

Moje telo sa na chvíľu úplne totálne rozpadlo, pretože asi malo pocit, že teraz môže odpočívať. Takže opar, jačmeň na oku, teraz aktuálne mám nádchu,” vyratúva Rolins zoznam neduhov, ktorými si prechádza. Napriek tomu zdôrazňuje, že sa nesťažuje a je rada, že má pitnú vodu, jedlo, les za domom a dodáva, že všetko prežije. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/TOP STAR │ Foto: Facebook/TOP STAR, Televízia Markíza