Spoločnosťou naďalej rezonuje veľkolepý koncert Dary Rolins, pričom sa jej v pražskej O2 aréne podarilo divákov rozpáliť nezabudnuteľnou šou. Nestarnúce hity, obľúbení hostia a veľkoplošná obrazovka sa rozhodne postarali o úžasnú atmosféru. Táto jedinečná udalosť rozhodne neušla ani Adele Vinczeovej, ktorá si však lístok nekúpila.

Dara Rolins si k 50. narodeninám dopriala najväčší koncert v jej živote, na ktorý sa intenzívne pripravovala dlhé týždne. Na pódiu sa vystriedalo množstvo skvelých hostí vrátane jej dcéry Laury. Speváčka nedávno priznala, že za realizáciou celej šou stálo 320 ľudí, a to nepočítala tých, ktorí postavili celé kulisy v aréne.

Obľúbená blondínka je naďalej plná emócií, ktoré ňou lomcujú. Dokonca sa pred pár dňami rozhodla, že čoskoro bude ďalší koncert s názvom Dara 2. ,,Mám dreamteam, s ktorým by som sa smelo postavila na ktorékoľvek svetové pódium a vykričala, resp. radšej vyspievala do sveta, čo dokážu šikovné slovenské a české ručičky, nožičky, hlavičky, dušičky. Ďakujem všetkým za všetko,” vyznala sa rodáčka z Bratislavy.

Na úprimné slová zareagovala aj Adela Vincezová, ktorá sa nevzdala svojho povestného zmyslu pre humor. ,,Nebola som, ale sledujem toto celé z ,,rodičovského” gauča a hovorím si, že to muselo byť neuveriteľné. ,,Preživší” vravia, že také čosi nezažili. Gratulujem a teším sa, že si mala takýto galaktický životný zážitok a dopriala si ho tisíckam divákov. Si top,” pochválila nestarnúcu divu na sociálnej sieti. Moderátorka koncert oželela, keďže sa od novembra 2022 teší z bábätka, pričom s manželom sú momentálne v procese adopcie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi | Foto: FB/Dara Rolins, Trochu inak s Adelou, IG/dararolins_vermi