Dcéra známeho slovenského herca Petra Batthyányho sa rozhodla stať súčasťou reality šou, ktorá je rozhodne iná ako ostatné. V tomto projekte je nutné, aby súťažiaci prešli nesmierne náročnou prípravou, ktorá zahŕňa plno driny a odriekania. Nežná blondínka však ide do toho s veľkým odhodlaním.

Herec Peter Batthyány bol v minulosti hviezdou v seriáli Mafstory, kde stvárňoval postavu Banána. Následne sa dostal do povedomia divákov ako poručík Maroš zo seriálu Profesionáli. Jeho dcére Petre (25) sa však podaril nevídaný úspech, keďže sa dostala do novej československej MMA reality show v ženskom podaní.

MMA je zmiešané bojové umenie, ktoré patrí k najtvrdším zo všetkých bojových športov. V súboji je povolené takmer všetko a diváci tak môžu v klietke neraz vidieť veľmi nepekné zranenia. Tento rok však prichádza neľútostný šport na Slovensku a v Čechách s novinkou, pričom budú prezentované zápasy žien. Dcéra známeho herca sa dokonca dostala do finálovej štvorice a momentálne ju čaká tvrdá príprava.

Krehká blondínka sa priznala, že v najbližších mesiacoch bude trénovať päť až sedem dní v týždni, pričom bude nútená zmeniť aj stravu. Z nového koníčka nie je herec nejak zvlášť nadšený, no snaží sa svoju dcéru podporiť, aj keď má oprávnené obavy, ako dopadne jej prvý zápas v klietke.

Zdroj: Instagram/petra_batthyany  |  Foto: Instagram/petra_batthayna, Facebook/Peter batthyany – herec, Facebook/Inkognito