Je to iba pár dní, čo bývalá politička Magda Vášaryová oznámila, že sa musí podrobiť policajnému výsluchu kvôli vyjadreniu v televízii. Najnovšie sa k obdržaniu rovnakej obálky priznala moderátorka diskusnej relácie ,,Na hrane“, ktorá má už návštevu polície za sebou. Dôvodom je poslanec Ľuboš Blaha!

V diskusnej relácii Na hrane sa v marci tohto roka stretol minister obrany Jaroslav Naď a šéf strany SNS Andrej Danko. Moderátorka však pred divákmi priznala, že namiesto Danka mal byť hosťom zástupca strany Smer-SD. Témou diskusie mala byť vojna na Ukrajine, ku ktorej sa pravidelne vyjadroval aj poslanec Ľuboš Blaha s poriadne kontroverznými názormi.

Práve kontroverzného politika chceli smeráci ,,pretlačiť“ do jojkárskej relácie, no tvorcom sa jeho prítomnosť rozhodne nepozdávala. Samotná Jana Krescanko Dibáková ho označila za kráľa hoaxov. ,,…je známy tým, že kraľuje rebríčku hoaxov, nepravdivých informácií, má agresívne vystupovanie a televízia JOJ sa rozhodne nechce zapojiť do informačnej vojny. Strane Smer tým pádom odkazujeme, že reláciu si moderujeme sami a výber hostí je vyložene na tvorcoch tejto relácie,“ nahnevane odkázala opozičnej strane v priamom prenose.

Práve toto vyjadrenie nebolo po chuti Ľubošovi Blahovi. ,,Predvolali si ma k trestnému oznámeniu, ktoré na mňa podal práve Ľ. Blaha pre výrok v relácii Na hrane o rebríčkoch konšpirátorov,“ priznala známa blondínka na sociálnej sieti. Netajila sa zároveň aj radosťou z rozhodnutia Facebooku, ktorý politikovi zrušil jeho účet. ,,Tichá spomienka na toho, ktorého si už Facebook pre jeho prejavy konečne všimol,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/Jana Krescanko Dibakova  |  Foto: TV JOJ, FB/Na hrane TV JOJ