Jojkárska relácia Inkognito dlhodobo patrí k jedným z najobľúbenejších programov na Slovensku. Diváci sa môžu vždy tešiť na dobrú energiu a hlavne zábavu. Najnovšie dôjde k zmene zostavy glosátorov, keďže do tímu hádačov sa zapojí symaptická blondínka.

Neoddeliteľnou súčasťou relácie Inkognito sú rozhodne hlavní glosátori Michal Hudák a Marián “Čeky“ Čekovský, pričom sú obaja nevyčerpateľnou studnicou skvelých vtipov či príhod. Po jeho boku sa striedajú osobnosti ako Zdenka Studenková, Marcel Forgáč, Jozef Vajda či Zuzka Šebová, ktorá sa čoskoro stane dvojnásobnou mamičkou.

Zrejme aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa tvorcovia rozhodli pre novú tvár, ktorá sa predstavila vo veľkonočnej epizóde ako špeciály hosť. Je ňou dlhoročná spíkerka Fun rádia Dagmar Dianová, ktorú všetci poznajú pod prezývkou ,,Didiana“. Informáciu, že získala hádačskú stoličku, oznámil pred kamerami priamo moderátor Vlado Voštinár.

Prekvapenie tak čakalo nielen divákov, ale i samotnú zostavu glostátorov, ktorých jej účasť potešila. Momentálne však nie je jasné, či sa stane v relácií stálicou. „To všetko závisí od toho, či sa osvedčím. Čo keď tam prídem a nič neuhádnem, nič nepoviem?! Ale aspoň budem dobre vyzerať! Uvidíme, čo budú viac chcieť – či aby som dobre vyzerala, alebo aby som dobre hádala. Ak sa podarí naraz oboje, tak to budem veľmi rada. Držte mi palce,“ uviedla pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, FB/Inkognito  |  Foto: FB/Inkognito