Ostrieľaný politický moderátor Norbert Dolinský si momentálne zavaril na poriadny problém. Tvár televízie TA3 bola totiž prichytená políciou, pričom nafúkala 1,77 promile za volantom vo večerných hodinách. Zamestnávateľ vyriekol po incidente jasné slová.

Noro Dolinský je dlhoročnou tvárou televízie TA3 a má za sebou nespočetné množstvo relácií aj tvrdých debát. Len koncom marca pritom vydesil divákov aj prítomných politických hostí, keď mu odrazu prišlo v štúdiu nevoľno, čo sa pripisovalo zlému dýchaniu pod respirátorom.

Aktuálne má ale Dolinský oveľa väčší problém po tom, ako ho v utorok večer zastavila policajná hliadka. Televízna tvár totiž nafúkala pred desiatou večer 1,77 promile alkoholu v krvi. Následne bol moderátor obmedzený na slobode a umiestnený do cely predbežného zaistenia. Kontrolu pritom vykonala polícia na základe oznámenia a Dolinský bude riešený v superrýchlom konaní a do 48 hodín sa postaví pred súd.

Čo ale na nepríjemný incident hovorí televízia TA3? “Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Incident budeme riešiť s Norom interne,” uviedla pre Plusku šéfka komunikačného oddelenia Oľga Dúbravská. Údajne sa má u zamestnávateľa skloňovať aj definitívny odchod moderátora spred obrazovky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TA3