Bývalá tenisová hviezda Dominika Navara Cibulková sa po ukončení profesionálnej kariéry zamerala predovšetkým na rodinu, pričom je v sladkom očakávaní svojho prvého synčeka.

Dominika Cibulková na prelome mája a júna porodí svoje prvé dieťatko, ktoré by malo dostať rýdze slovenské meno Jakub. Aj keď bývalá aktívna športovkyňa správu najskôr držala v tajnosti, počas výletu v Prahe zverejnila na sociálnej sieti fotografiu z ultrazvuku. „Cítim sa nesmierne požehnaná. S obrovskou radosťou by som chcela všetkým oznámiť, že už čoskoro budeme traja,“ napísala k snímke.

Sympatická Bratislavčanka, ktorá sa rokmi stala módnou ikonou, sa už krásne zaguľacuje, avšak ani to jej nebráni, aby bola štýlová za každých okolností. Kým v spoločnosti nikdy neodolá značkovým kúskom, iba prednedávnom poďakovala ako jedna z najväčších patróniek malého Riška fanúšikom za ich príspevky v tričku s nápisom Riško dýchaj.

“Usmievam sa, pretože sa nám od minulotýždňovej výzvy podarilo vyzbierať z 350-tisíc eur cez 1.5 milióna eur na bojovníka Riška – a to všetko len spoločnými silami! Všetkým vám chcem veľmi poďakovať v mojom mene a hlavne v mene rodičov, s ktorými som sa nikdy osobne nestretla, ale verím, že sa nám to podarí raz aj so zdravým Riškom,” napísala k snímke. Tentokrát sa budúca mamička nechala zvečniť v legínach a športovej podprsenke, pričom ukázala svoje bruško. A že jej náramne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova