Za oknami sa už pomaly otepľuje a prívetivé počasie vyháňa do ulíc čoraz viac Slovákov. Medzi inými si pred pár hodinami užívala prvé hrejivé lúče i tenistka Dominika Cibulková (30), ktorá bola v uliciach Bratislavy viac než štýlová!

Tenistka Dominika Cibulková je v radostnom očakávaní svojho prvého dieťatka. Ako prednedávnom uviedla v talkshow Adely Vinczeovej a neskôr aj na sociálnej sieti, pod srdcom nosí chlapčeka. Ten by sa mal narodiť už na prelome mája a júna, pričom rodičia mu vybrali tradičné meno Jakubko.

Do pôrodu je však ešte času dosť, a tak Dominika nezaháľa, pričom svoju pozornosť momentálne venuje predovšetkým manželovi a dvom psíkom. Práve v tejto kombinácii sa rodinka vybrala na prechádzku po metropole Slovenska, kde športovkyňa očarila krásnym výzorom.

Blondínka totiž neostáva svojej povesti perfektne zladenej ženy za každých okolností nič dlhžná ani vo vyššom štádiu tehotenstva a na nábreží Dunaja sa poprechádzala v štýlovom outfite. Aj keď mala na nohách legíny a tenisky, bruško a spokojný úsmev jej pristane viac než akékoľvek značkové oblečenie. Nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova