Aktuálne najobľúbenejšia herečka domáceho šoubiznisu, ktorá získala ocenenie v diváckej ankete OTO, iba pred pár týždňami priznala, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. To privedie na svet už o pár mesiacov svojmu partnerovi a hercovi Danielovi Fischerovi.

27. októbra sa Dominika Kavaschová prihovorila svojim fanúšikom na sociálnej sieti Instagram, kde im celkom otvorene oznámila nádhernú správu. „Naši drahí, milí, čo nás máte radi a prajete nám. Máme krásnu správu. Čakáme bábábábábooo. Veľmi sa naň tešíme. Držte nám palce,” napísala hviezda seriálu Oteckovia k snímke so svojim partnerom Danielom Fischerom.

Dvaja umelci, ktorých spojila ešte iba ako priateľov vysoká škola, tvoria pár viac ako rok, pričom herec a spevák len nedávno vydal svoj prvý singel venovaný práve budúcej mamičke. Tá však v hudobnej tvorbe taktiež nezaháľa a spolu s kamarátkou a kolegyňou Andreou Bučko produkujú jeden úspešný hit za druhým. Autorské skladby z inscenácie Slovenského národného divadla Morena dokonca umelkyne zhmotnili aj na CD nosiči, ktorý vyjde už koncom novembra.

Po virálnom úspechu piesní Neviditeľná žena či Diva dievčatá nezaháľajú a pre fanúšikov pripravujú ďalší videoklip, tentokrát k piesni Jedna druhej riekla. Dominika pritom priamo z natáčania ukázala sledovateľom na sociálnej sieti zábery zo zákulisia, pričom okrem dokonalého make-upu je zo snímok zrejmé aj čosi úplne iné. Herečka sa totiž vôbec po prvýkrát popýšila vypuklým tehotenským bruškom! A že jej to pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/donda_kawa, oteckovia.markiza