Napriek skutočnosti, že situácia vo svete nie je momentálne priaznivá, pre hviezdu seriálu Oteckovia ide o mimoriadne pozitívny rok. Potom, čo krásna brunetka vyhrala ocenenie v diváckej ankete OTO či vydala niekoľko úspešných singlov, si splnila aj svoj ďalší veľký sen. Z Dominiky Kavaschovej sa už onedlho stane mamička!

31-ročná rodáčka z Košíc si získala mimoriadnu priazeň publika predovšetkým ako pobláznená Sisa zo seriálu Oteckovia, kde má jej postava syna Maxa. Ako krásna umelkyňa prezradila iba pred okamihom na sociálnej sieti Instagram, mamičkou sa už o pár mesiacov stane aj v skutočnom živote. S partnerom, hercom a hudobníkom Danielom Fischerom, totiž čakajú svoje prvé bábätko!

„Naši drahí, milí, čo nás máte radi a prajete nám. Máme krásnu správu. Čakáme bábábábábooo. Veľmi sa naň tešíme. Držte nám palce,“ napísala k zamilovanej fotografii. Budúci otecko pritom len prednedávnom zverejnil svoj prvý oficiálny singel Donďa venovaný práve jeho pôvabnej polovičke, ktorý napísal ešte v čase, kedy boli spolužiakmi na vysokej škole. Budúcim rodičom srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/donda_kawa, divadlo_gunagu