Aktuálne najobľúbenejšia slovenská herečka, ktorú diváci ocenili v poslednom ročníku ankety OTO soškou, sa už onedlho stane prvýkrát mamičkou. Dominika Kavaschová (31) sa nádhernou novinkou pochválila na sociálnej sieti Instagram, pričom má pre svojich priaznivcov aj ďalšiu úžasnú správu!

Temperamentná sympaťáčka Dominika, ktorú si fanúšikovia zamilovali nielen vďaka seriálu Oteckovia, ale aj výkonmi v Slovenskom národnom divadle, už čoskoro porodí svoje prvé dieťatko. Ako prednedávnom priznala, pod srdcom nosí dievčatko, ktoré dostane krásne meno Maia. 

Jej partner, a zároveň herecký kolega Daniel Fischer (33), si však tesne pred sviatkom sv. Valentína prichystal jedinečné prekvapenie, keď ju v piatok (12. februára) požiadal o ruku! „Už som dospelá. Čakám dieťa, naučila som sa žehliť a upratovať, recyklovať odpad, vyhádzať oblečenie, ktorého som sa roky nedotkla, dokonca som už aj zasnúbena. Áno, poradie je pračudesná, ale hlavne, že došlo na všetko,“ uviedla Dominika s humorom, pričom ukázala aj zlatý prsteň. Snúbencom srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/donda_kawa