Šou Bez servítky čaká opäť zaujímavý týždeň. Tentokrát budú môcť diváci sledovať viaceré zaujímavé tváre vrátane syna politika Richarda Sulíka. Postará sa kontroverzný Filip o poriadne divadlo?

Štáb relácie Bez servítky vie, ako zaujať. Najnovšie spojil päticu ľudí, v ktorej proti sebe postavil verejnosti dobre známych týpkov. Hneď v pondelok si po pár mesiacoch svoju účasť zopakuje food bloger a moderátor Strýco Filip. Hostiť bude napríklad komika Fuča, Filipa Sulíka či influencerku Lenku Tejbusovú.

Bola vám v Bez servítky povedomá Michalova žena? Toto je dôvod!

Štvoricu spája okrem súťaženia v kulinárskej šou aj FIGHT NIGHT CHALLENGE 6, ktorá sa uskutoční už budúci víkend. Každý jeden z nich sa totiž postaví do ringu a ukáže, čo sa v ňom skrýva.

Tieto mená sú zárukou toho, že sa najbližší týždeň bude na čo pozerať. A všetci sú určite zvedaví na to, čo pred kamerami predvedie Filip Sulík, ktorý sa už viackrát verejne navážal do známych osobností, ako sú napríklad komička Simona Salátová či influencerka Ráchel Karnižová. Bude aj tentokrát ostrý a útočný alebo naopak prekvapí svojou inou stránkou?

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ