Dcéra prezidentky SR Emma Čaputová sa dostala do pozornosti pred pár mesiacmi, keď sa objavila na prehliadkovom móle v Bratislave. Odvtedy zožala množstvo pochvaly, no aj kritiku hejterov. Ani to ju však neodradilo a najnovšie fotila pre prestížny časopis s ružovými vlasmi!

Dcéra slovenskej prezidentky Emma Čaputová si popri strednej škole pomaly rozbieha kariéru úspešnej modelky. Po predvedení sa na módnej šou v Bratislave sa však okrem slov chvály roztrhlo aj vrece s kritickými až nenávistnými komentármi. Z tých si ale mladá študentka ťažkú hlavu nerobí a po krátkom čase sa môže pochváliť ďalším úspechom.

Emma, ktorá má za sebou aj úspešnú spoluprácu s kozmetickou firmou či šperkárkou Petrou Tóth, sa najnovšie objavila v prestížnom časopise Vogue CS. V rovnakom časopise sa pritom objavila aj samotná Zuzana Čaputová v roku 2019 po prezidentských voľbách.

Emma opäť ohúrila verejnosť zmenenou vizážou. Na zábere má výrazne červené dlhé šaty s bundou, no ešte viac zaujali jej vlasy. Tie totiž majú okrem krátkeho strihu aj ružovú farbu. Podľa slov časopisu patrí Emma spolu s ďalšími modelmi k predstaviteľom novej nastupujúcej generácie Z.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj  │ Foto: IG/emma_caputova, FB/VOGUE CS