Juraj Solčanský, sebavedomý mladík z Nitry, sa zviditeľnil predovšetkým vďaka účinkovaniu v desiatej sérií reality šou Farma. Bývalý farmár sa pred kamerami od práce rozhodne nepretrhol, avšak svoje medzery vypĺňal vtipom baviacim celé Slovensko. Zrazu sa však po ňom zľahla zem, čo má vážny dôvod.

Juraj sa po vypadnutí z Farmy snažil udržať svoju slávu čo najdlhšie a fanúšikov postupne zásoboval fotografiami a rôznymi odkazmi. 25-ročný muž chce byť totiž bohatý, v čom mu malo pomôcť práve účinkovanie v reality šou. Dokonca sa rozhodol pre kariéru rapera a svoj nový hit odprezentoval počas živého vysielania finále Farmy 10.

Aj keď sa zdalo, že Solčanský si plánuje v slovenskom šoubiznise dlhú budúcnosť, zrazu sa pred verejnosťou utiahol a pred kamery sa už tak nehrnie. Prekvapujúcim krokom exfarmára bolo najprv vyhlásenie, že v roku 2019 radikálne obmedzí alkohol a fajčenie. ,,Pre mňa je to liečba na myseľ. Najkrajší pocit, keď človek vidí na sebe, ako sa mení. Je to cesta lásky k samému sebe a to je najviac,“ napísal Juraj k fotke, kde sa nachádza v posilňovni. Zdá sa, že mladík sa rozhodol kompletne zmeniť svoj život.

Zdroj: Instagram/juronesky  |  Foto: Instagram/juronesky, Facebook/Farma