Michal Gajdošech sa dostal do povedomia divákov nielen ako model, ale predovšetkým ako účinkujúci v desiatej sérií reality šou Farma. Zdá sa, že popularitu si užíva plnými dúškami a chvíľkovej slávy sa nemieni len tak vzdať.

V jubilejnej sérií Farmy sa predstavil aj fešný model Michal Gajdošech, ktorý aktuálne žije v Prahe, hoci pochádza zo Štúrova. Jedným z jeho cieľov bolo zviditeľniť sa, čo sa mu skutočne podarilo. Najnovšie sa exfarmár pochválil reklamou pre online prehľadávač internetových obchodov, pričom iba prednedávnom prekvapil spotom, kde propagoval zahraničnú motorku.

Mnohí fanúšikovia si však všimli, že v novej reklame niečo nesedí a vyrysovaný krásavec musel vysvetliť, prečo jeho hlas v spote vôbec nespoznali. ,,Moja nová reklama konečne vonku. Aj takáto je práca so zeleným plátnom. Všetko je to o vašich pohľadoch, mimike a gestikulácií. Škoda toho predabovaného hlasu, ale tak čo už… Asi som nebol dosť se*i Slováčisko a oni chceli Čecha,“ napísala na sociálnej sieti. Čo hovoríte na jeho nový počin?

Michal Gajdošech v českej reklame

Zdroj: Instagram/migajdo  |  Foto: Instagram/migajdo, Facebook/Farma  |  Video: Instagram/migajdo