Šmahel, tras sa: Na Farmu prišiel ohurovať aj Michal s titulom Najlepšie telo sveta!

Dátum:

Na Farme to vyzerá stále zaujímavejšie. Okrem mestskej lolitky Karin, ktorá plánuje vyhodiť celebrity a vyhrať celú súťaž, dorazil na odľahlý statok na Záhorí aj model Michal. Ten vyhral v roku 2017 prestížne ocenenie Najlepšie telo sveta. 

Farma začína postupne predstavovať aj necelebritných farmárov, ktorí budú musieť na statku pretrpieť status Chudobní a v jednoduchých podmienkach vydržať až do víťazného konca. Nečakajte však žiadnych obyčajných ľudí. Po Banskobystričanke Karin, ktorá chce vyhrať celú Farmu, sa predstavil aj fešný model Michal Gajdošech, ktorý aktuálne žije v Prahe, hoci pochádza zo Štúrova.

Pre TV Markíza prezradil, že má za sebou nemalé úspechy a okrem toho, že sa stal štvrtým najkrajším mužom planéty, získal aj prestížne ocenenie v roku 2017: Najlepšie telo sveta. Šmahel tak získa na Farme obrovskú konkurenciu a ktovie, či si kohúti napokon neskočia do úsmevu. Michal je totiž okrem iného aj veľmi úprimný a vraj dokáže uraziť až do krvi.

Je mimoriadne hrdý na svoje vzdelanie s titulom inžinier, ako aj štúdium v americkej Atlante. K modelingu sa dostal ako 19-ročný, keď rozposlal fotky rôznym agentúram a dnes má za sebou účinkovanie vo viac ako 30 reklamách. Medzi jeho najväčšie záľuby patrí šport a nezadaný fešák sa na Farme obáva najmä stravy, keďže vonku dodržiava prísny režim. Bude práve Michal bojovať o 75-tisícovú výhru?

Pikantné zábery Michala s exfarmárkou Lulou pri natáčaní videoklipu
Zdroj: markiza.sk │ Foto: markiza.sk, Instagram
Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...