Bývalá farmárka Romana Košťálová, ktorá sa v jedenástej sérii šou prebojovala až do absolútneho finále, na reláciu ani po jej ukončení nezanevrela. Práve naopak, temperamentná čiernovláska sa totiž objaví aj v pripravovanej dvanástej sérii na nečakanom poste!

Reality šou Farma 11 sa vysielala na slovenských obrazovkách od septembra minulého roka, pričom k najvýraznejším postavám patrila okrem Mateja Jurkoviča či Kristi Dali aj Romana Košťálová. Svojrázna brunetka zahájila pred kamerami svoju stratégiu a potom, čo bola šou ukončená výhrou Gabriela Sedláčeka, sa chcela udržať na očiach verejnosti kontroverzným spôsobom.

Romana začala nakrúcať vlogové videá, ktoré sa však stali absolútnym prepadákom a viac než pozitívne reakcie si odniesla masívnu vlnu kritiky. Potom, čo sa prevalila informácia, že zbalila producenta Matúša Polakoviča, bývalého partnera moderátorky Evelyn, vyšla na povrch ďalšia šokujúca správa.

Bývalá čašníčka sa má totiž podľa informácii portálu Pluska objaviť v dvanástej sérii na pozícii manažérky hygieny, pričom nevedno, či sa ukáže aj na televíznych obrazovkách. Od 31. augusta tam však zaiste uvidíte hospodára Martina Bagara s novou výpomocou, hriešnu moderátorku Evelyn, ale aj svojráznu Nikolu, ktorá je prvou potvrdenou účastníčkou 12. série.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/farma.markiza, romii_y