Viktor Vincze sa už od víkendu lieči v domácej karanténe z ochorenia Covid-19, ktoré mu vyvoláva vysoké horúčky. Exmoderátorka JOJky mu však poriadne naložila a pochybuje, že je moderátorovi až tak zle.

Viktor Vincze (29), ako aj jeho manželka Adela (40) sú v domácej karanténe po tom, čo vyšiel obidvom pozitívny test na koronavírus. Kým však známa blondínka zvláda ochorenie pomerne dobre, hlavná tvár Televíznych novín má oveľa ťažší priebeh. Viktor skončil so 40-stupňovými teplotami, ktoré sa mu darilo liekmi zraziť o čosi nižšie len na krátky čas.

Aj Adela napokon priznala, že Viktor na tom zdravotne nie je príliš dobre, no dúfa, že sa z toho obidvaja dostanú. Po sérií Viktorových postov na Instagrame sa však rozhodla zareagovať bývalá JOJkárka Ivana Šišková Dragúňová, ktorá moderovala Črepiny plus, Top Star, no objavila sa aj v Súdnej sieni. „Práve som si čítala článok o tom, že už aj Viktor Vincze má covid… A stihol sa tým pochváliť na sociálnych sieťach. Ukázal teplomer, ktorý ukazoval 39,5. Neprajem mu, aby toľko niekedy aj v skutočnosti mal. Lebo keby mal, neudržal by v ruke ani mobil. Prajem si, aby sa toto šialenstvo skončilo a prestali sa doň zapájať ľudia, ktorí ho, naopak, môžu zmierniť,“ napísala.

V komentároch tiež dodala, že keď je sama chorá, leda otvorí viečka a nie je v stave fotiť či vypisovať statusy: „Lenže tu už nejde o to, že on sa rád prezentuje. Potrebuje PR, ale napísať, že mám 39,5 a ,vitaj, covid´, tak práve to je choré a mne osobne to pripadá práveže nedôveryhodné… Ale možno znáša vysoké horúčky dobre,“ dodáva napokon. Na tieto ostré slová zareagoval aj chorý Viktor, ktorý jej prostredníctvom Plusky posiela jediný odkaz: Ospravedlňujem sa, neviem, kto je pani Šišková. Ale pokojne by som si s ňou pobyt na lôžku vymenil,“ poznamenal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ivana Dragúňová, pluska.sk │ Foto: IG/viktorvincze, FB/Ivana Dragúňová, Televízia Markíza, Televízia Joj