Adam Pavlovčin, nová hviezda domácej hudobnej scény, vzišla z talentovej súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar, kde bol od prvého castingu jasným favoritom šou. Neprehliadnuteľný hudobník má však za sebou nielen štúdium v Londýne, ale aj dráhu tanečníka, či dokonca modela!

26-ročný Slovák Adam Pavlovčin momentálne žije v Prahe, pričom v minulosti okúsil aj život v Anglicku, kde študoval hudobnú kompozíciu. Sympatický Superstarista však okrem iného nafotil aj odvážne fotografie, z ktorých vám niektoré vyrazia dych. Ešte predtým, ako získal v talentovej šou titul a výhru vo výške 75-tisíc eur, vyskúšal aj dráhu modela, pričom na niektorých záberoch by ste Adama spoznali len sotva.

“Rozmýšľal som, koľko toho napísať, ale verím, že obrázok a kampaň samotná to povedia za nás všetkých najlepšie. Keď si predstavím, že by som podobnú reklamu na Slovensku videl ako malý chlapec, určite by to malo veľmi pozitívny vplyv na moje dospievanie a veľa životných rozhodnutí by som pravdepodobne urobil inak,“ uviedol k jednej z najodvážnejších fotografii, kde si vymieňa bozk s mužom v rámci kampane Láska je láska. Adam má však na svojom konte viacero zaujímavých snímok, pričom aktuálne sa mieni tvárny umelec venovať predovšetkým spevu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/adampavlovcin, scottchalmersphotography, velkykimlicka, tvmarkizaofficial