Farma 15 má za sebou šokujúci zvrat. Adama Rohárika okolnosti prinútili z reality šou odstúpiť, čo na sociálnych sieťach spôsobilo doslova vzburu. Exfarmár sa teraz ľuďom prihovoril a posiela im takýto odkaz.

Celé Slovensko zasiahla správa o odstúpení Adama Rohárika, ku ktorému sa jeho súperi nezachovali najlepšie. Za to, že si za 10-tisíc eur zo spoločného konta kúpil vstupenku do semifinále, ho súťažiaci rozniesli v zuboch. Lucia s Mirkou sa navyše dohodli, že ho psychicky zdeptajú, čo sa im aj podarilo.

Šokujúci koniec: Adam opustil Farmu, Mirka týmto mnohých nahnevá!

Diváci sú z odchodu najväčšieho favorita na výhru zdrvení a Adamovi posielajú slová podpory. Naopak, Luciu a Mirku označujú rôznymi hanlivými výrazmi.

42-ročný Revúčan je už doma a svojim fanúšikom nahral odkaz, v ktorom sa všetkým poďakoval za priazeň. ,,Niečo také som fakt nečakal. Ani vo sne som si nevedel predstaviť, že takúto podporu dostanem od všetkých Slovákov a aj Čechov z okolia,” hovorí vo videu, ktoré na Instagrame zverejnila TV Markíza.

,,A chcel by som vás požiadať touto cestou, či by ste boli takí dobrí a viem, že nezachovali sa ku mne pekne Miroslava s Luciou. Ale keď chcete prejaviť svoj názor, tak malo by to byť v rámci normy a všetkej slušnosti. Musíme si zachovať aj my troška slušnosti a tváre,” odkazuje ľuďom. Adam totiž nechce, aby sa hnev preniesol na ich rodiny a okolie. ,,Ešte sa vám ozvem, ahojte,” ukončil Rohárik. A čo na vzniknutú situáciu hovorí TV Markíza? To si môžete prečítať — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial