Farmári, traste sa: Na statku sa zavádzajú NOVÉ pravidlá!

Dátum:

Na Farmu prichádza ďalší šok. S posledným duelom, po ktorom navždy opustil statok Juraj Solčanský, sa farmárom zmení život aj vďaka celkom novým pravidlám. Evelyn súťažiacim oznámi príchod Zlatej éry.

Farmári sa zrejme ešte nestihli spamätať z duelu, po ktorom zvíťazil Michal Gajdošech a Juraj Solčanský sa musel porúčať domov, a už je tu ďalšie prekvapenie. Mladík z Nitry už pritom stihol poslať fanúšikom odkaz – neskrýval ani poriadne prekvapenie najmä z jednej veci.

K farmárom po dueli zavítala Evelyn. Moderátorka im ale neoznámila len meno nového farmára týždňa, ale ich aj šokovala celkom novými pravidlami. Na Farme totiž po fáze Chudobní a Bohatí či Očistec prichádza na rad Zlatá éra. Život farmárov sa teda opäť zmení a pre výhru budú musieť zvoliť celkom novú taktiku. So Zlatou érou pribudnú na statok vymoženosti ako spálňa, dom farmára týždňa aj toaleta. Bez zmeny však ostane voľba nového farmára týždňa, ktorého meno určí posledný vypadnutý z duelu.

Novinka ale nastane pri voľbe prvého duelanta, keďže farmár týždňa bude mať k dispozícii 13 zlatých tehličiek, ktoré na konci týždňa pridelí sluhom podľa zásluh. Farmári dostanú rovnako po tri zlaté tehličky – tie budú môcť sluhom odovzdať. Sluha končiaci s menším počtom tehličiek tak automaticky odchádza do duelu. Prideľovaním tehličiek sa bude môcť naplno rozbehnúť taktizovanie a plány farmárov, ako sa dostať k výhre.

Ďalšou novinkou bude trh, ktorý sa bude na Farme konať vždy na konci týždňa. Zlaté tehličky tak farmári môžu použiť na nákup potravín či iných potrebných vecí. Pred voľbou nového farmára týždňa sa všetky nepoužité tehličky odovzdajú a opäť rozdelia. Ako s nimi farmári napokon naložia?

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...